Парфуми

Парфуми

Парфуми - універсальна мова, яку розуміють в усьому світі. За допомогою правильно обраного парфуму можна підкреслити індивідуальність, розкрити характер і створити завісу таємниці. Знайшовши свій аромат, можна не тільки сформувати унікальний образ, а й придбати додаткову впевненість в собі. Купити парфуми відомих брендів для жінок і чоловіків, знайти ідеальну композицію ароматів допоможе інтернет-магазин парфумерії Lindelin.

Види парфумерних виробів

Ароматизована продукція відрізняється не тільки поєднанням нот і їх звучанням, але і концентрацією, стійкістю, вмістом спирту. Виділяють три основні типи продукції:

  • парфуми;
  • парфумована вода;
  • туалетна вода.

Духи - найбільш концентрований продукт. Частина ефірних масел в їх складі досягає 15-30%, тому стійкість аромату може досягати 5-10 годин. Ефірні масла розчиняються в 96% -му спирті, що підсилює стійкість. Нанесені на натуральну тканину, духи можуть протриматися більше 20 годин. Парфумерні композиції можуть включати як синтетичні, так і рослинні речовини. Кожен аромат включає від 15 до 60 компонентів.

Парфумована вода по концентрації може зрівнятися з духами. До складу парфумів входить 10-20% масел, які забезпечують високу стійкість - до 4 годин. Вважається, що парфумовану воду актуально використовувати в денний час.

Туалетна вода - оригінальна парфумерія, яка відрізняється легкістю і меншою концентрацією ефірних масел. У складі композиції - 4-10% масел, тому парфум тримається 2-3 години. Його можна використовувати кілька разів в день, що особливо зручно для літнього часу.

В каталозі Brocard можна знайти не тільки оригінальні духи, парфумовану і туалетну воду, але і масла, гелі, дезодоранти та інші ароматизовані засоби. Серед них легко знайти аромат на кожен день і для святкових подій, для денного і вечірнього часу, підібрати парфум, який стане улюбленим і незамінним.

Де замовити брендові аромати

На нашому сайті брендову парфумерію можна замовити з доставкою по Києву та іншим містам України. Відомі бренди, перевірені виробники з різних куточків світу зібрані в одному каталозі, тому вибрати підходящий аромат не складе труднощів. Ви можете скористатися фільтрами або звернутися за допомогою до консультанта. При виборі варто врахувати не тільки тип аромату і його стійкість, але також стать, вік та уподобання в парфумерії.

У нашому каталозі ви знайдете повну класифікацію ароматів і зможете вибрати парфум в будь-якій формі випуску. Перевагами покупки в нашому інтернет-магазині стануть гарантія якості та оригінальності продукції, великий асортимент духів всесвітньовідомих брендів. Вигідні умови оплати та доставки - додатковий плюс. Духи в інтернет-магазині Brocard можна купити онлайн і отримати їх в будь-якому населеному пункті України.