Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana

У 1982 році в Мілані відбулася зустріч двох молодих людей, Доменіко Дольче і Стефано Габбана, імена яких незабаром стали відомі в усьому світі. Доменіко Дольче народився в 1958 році на овіяному легендами острові Сицилія, неподалік найбільшого його міста - Палермо. З дитинства Доменіко спостерігав за роботою швейних майстрів на фабриці, керуючим на якій був його батько, вникаючи в суть багатьох аспектів швейної справи. Стефано Габбана народився в Мілані в 1963 році. У дитинстві Стефано любив малювати і, через роки, нетривалий час працював художником. Познайомившись, вони вирішили працювати разом у власній студії і надавати консультації з питань, що стосуються моди і стилю. У 1985 році вони відкрили свій модний будинок - Dolce & Gabbana і, в числі інших початківців модних брендів, провели перший показ в останній день Міланського тижня моди. У наступному році Доменіко і Стефано відкривають свій перший бутік в Мілані, що претендує стати світовою столицею моди. Протягом декількох років будинок Dolce & Gabbana починає співпрацювати з великими і відомими універмагами, паралельно відкриваючи свої бутики в найбільших містах і мегаполісах. Першу чоловічу колекцію Доменіко і Стефано представили в 1990 році. У сучасному світі моди рідко кому вдалося за такий короткий період часу досягти світової слави і загального визнання. Шанувальниками будинку Dolce & Gabbana є Мадонна, Тіна Тернер, Гвінет Пелтроу, Ніколь Кідман, Демі Мур.

Крім жіночого та чоловічого одягу, білизни, шкіряних виробів і аксесуарів, будинок Dolce & Gabbana відомий і своїми ароматами, перший з яких був створений в 1992 році - туалетна вода для жінок Dolce & Gabbana, що вражала багатством своєї композиції. Найвідомішою колекцією ароматів модного будинку стала The One. Перший однойменний жіночий аромат був представлений в 2006 році і майже щороку будинок Dolce & Gabbana радував своїх шанувальників новими версіями The One. Еталоном свіжості в парфумерії стали аромати серії Light Blue, які залучали популярними нині акватичні, фруктовими і квітковими акордами. Запам'яталися багатьом і аромати D & G Anthology. Справжніми легендами стали аромати ексклюзивної колекції The Velvet Collection, при створенні яких парфумерів не обмежували будь-якими рамками, надавши їм повну свободу творчості.

Доменіко і Стефано, як нікому іншому, вдалося втілити в своєму одязі і ароматах риси італійської культури і традиції цієї прекрасної країни.