Creed

Creed

Наступність поколінь

Якщо людина талановита, то його обдарованість проявляється у всьому - ця думка точно описує життя засновника старовинного парфумерного будинку Creed. Перша сторінка в історії імперії була написана коли Джеймс Генрі Крід заснував невелику швейну майстерню в Лондоні, а незабаром зайнявся створенням парфумів.

Згідно з хроніками підприємець зазнав свої сили в створенні композицій, захоплений ідеєю запропонувати унікальний аромат для королеви Вікторії. Згодом його творіння розроблялися виключно під замовлення аристократичних сімей, які бажали в усьому слідувати смакам високопоставлених персон.

Ця прізвище через більш як півстоліття буде символізувати високий статус духів у Франції, куди перебралися спадкоємці родоначальника сімейного підприємства. За більш ніж двохсотрічної існування компанії, історія її успіхів встигла обрости легендами. Але нащадки майстрів минулого стверджують, що саме тоді сформувалася концепція авторського стилю Creed.

В Парижі дев'ятнадцятого століття парфумери продовжували старовинні традиції, створюючи аромати з дорогих рослинних есенцій вручну, отримуючи із зібраних в правильний період пелюсток, стебел і коріння запашні екстракти. Такий підхід зміцнив репутацію виробника, а в числі прихильників марки згадується Наполеон III, імператриця Євгенія та Єлизавета Австрійська.

Відданість мистецтву і наполеглива праця протягом багатьох років приніс компанії хороші відгуки європейської знаті, а багато авторські твори стали доступними широкому загалу з тих пір як керівництво фірми перейшло до Олів'є Крід. Він вдихнув нове життя в підприємство, повернув колишню популярність і зміцнив звання лідера нишевой парфумерії в ХХ столітті. Товари з колекцій бренду затребувані у зірок шоу-бізнесу, їх купують знаменитості світового масштабу, а також вони шановані тими, хто вважає за краще творчий підхід у всьому - від аксесуарів до духів.

Аромати Creed - це вибір людей, які звикли оточувати себе ексклюзивними речами, які говорять про самодостатність і бездоганний смак власника. Продовження такої філософії виражено в стилістиці колекційних видань - художньої оформлення флаконів підпорядковано єдиній задумом, втілює елегантність форми, вчинене вишуканою гравіюванням.

Creed: лінійки-бестселери тематичних сайтів

  • Love in White.
  • Green Irish Tweed.
  • Aventus for Her.
  • Bois du Portugal.
  • Silver Mountain.

Сьогодні пропозиція популярно серед жінок багатьох країн, в Україні також любителі прекрасного можуть замовити аромат завдяки асортименту мультирегіональних інтернет-магазину макіяж і пропозицією ціни з мінімальною надбавкою.

Витоки популярність бренду варто шукати в прихильності традиціям - натуральні композиції, створені з зібраних і підготовлених вручну інгредієнтів, покликані відтворити втрачене почуття гармонії з мистецтвом і природою. Провідником цього світ істинної розкоші може стати каталог lindelin.com.ua - замовляйте у нас для швидкої і безкоштовної доставки б'юті-боксів в Києві і інших містах.